فهرست راهنمای دندانپزشکان ایرانی در نروژ

زیرآسمان نروژ: با توجه به اینکه کتاب راهنما یا بانک اطلاعاتی مرجعی برای دسترسی آسان به فهرست و نشانی های تماس با صاحبان ایرانی کسب و کارها، صنوف و مشاغل مختلف در نروژ وجود ندارد، برآن شدیم تا خود دست به کار شویم و در این سلسله مطالب به اسامی و نشانی های تماس برخی از صاحبان ایرانی کسب و کارها و مشاغل در نروژ اشاره ای کوتاه و مفید داشته باشیم.

این مطلب را با آشنایی با فهرست برخی از دندانپزشکان ایرانی که در نروژ مشغول به فعالیت هستند آغاز می کنیم و در مطالب آینده به سراغ سایر صنوف و مشاغل خواهیم رفت. دقت داشته باشید که ایرانی بودن نام و نشان صاحبان مشاغل لزوماً به معنای این نیست که خدمات آنها به زبان مادری مراجعه کنندگان ارائه می شود.

همچنین یادآور می شویم که مرجع اصلی تمامی معرفی ها بر اساس اطلاعات قابل دسترس برای عموم در بانک اطلاعاتی مشاغل علوم پزشکی نروژ است وانتخاب صاحبان مشاغل به صورت کاملاً تصادفی و بدون هیچگونه پشتیبانی یا چشمداشت مالی انجام شده و صرفاً جنبه اطلاع رسانی آزاد و رفع نیازمندی برای افرادی که احتمالاً درآینده نیاز به آن خواهند داشت را دارد. بدیهی ست که انتخاب نهایی پزشک معالج، برعهده خود شماست. امیدواریم که اینگونه مطالب را دوست داشته باشید و از آن استقبال کنید.

نکته ۱: ترتیب اسامی دندانپزشکان به ترتیب سال دریافت مجوز کاریا Autorisasjon بعنوان دندانپزشک در نروژ تنظیم شده است.در ضمن، فهرست زیر شامل تنها دندانپزشکانی که بعنوان Tannlege در بیمارستان ها، درمانگاهها و مراکز درمانی دولتی کشور مشغول به کار هستند- می شود و طبیعتا شامل تمامی دندانپزشکان- که بخشی از آنها فقط در مطب ها یا کلینیک های خصوصی خود فعالیت دارند- نمی شود.

نکته ۲: به دلیل تعدد و پراکندگی زیاد دندانپزشکان ایرانی در شهرهای بزرگ و کوچک کشور، تلاش شده است تا به پرجمعیت ترین شهرها و نقاط از نظر تراکم جمعیتی پرداخته شود اما بر اساس نیاز شما، این فهرست به مرور زمان بروزرسانی خواهد شد.

نکته ۳: برخی از دندانپزشکان متخصص هستند. برخی از این تخصص ها که در قسمت Spesialisering مشخص شده اند به شرح زیر هستند:

Oral-kirurgi جراحی دهان

Endodonti ریشه درمانی

Pedodonti دندانپزشکی کودکان

Periodonti لثه درمانی

Kjeveortopedi ارتودنسی

Oslo, VIKEN


Bergen

Stavanger/Sandnes

Larvik

Trysil

Fredrikstad

MOLDE

HAMAR

stord

KRISTIANSAND

منابع و پیوندهای مربوط:

بانک اطلاعاتی مشاغل علوم پزشکی نروژ

فهرست راهنمای پزشکان ایرانی در نروژ

سامانه خدمات بهداشتی و درمانی نروژ

آشنایی با نظام بهداشت و درمان دولتی در نروژ

دریافت مجوز کار در مشاغل علوم پزشکی در نروژ

صفحه اینستاگرام «زیرآسمان نروژ»

برگردان فارسی، نگارش، تهیه و تنظیم: زیرآسمان نروژ

درصورتی که قصد به اشتراک گذاری این مطلب را دارید، لطفا مطلب را بدون ذکر منبع در جایی کپی نکنید. هرکدام از ما با رعایت حقوق نویسنده می توانیم به غنای فرهنگ «کپی رایت» در ایران کمک کنیم.

1 دیدگاه مال خودتان را بیفزایید

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.